Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice. České Budějovice je velice zajímavým městem vhodným k ubytování, protože se nachází v nejkrásnějším koutu země - Česká republika - Jižní Čechy a jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností. Penzion Minor České Budějovice nabízí ubytování vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro rodinnou dovolenou, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit. Penzion Minor České Budějovice je oblíben pro kvalitní a levné ubytování, výhodnou dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. K dispozici Vám bude také restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře. Ubytování penzion Minor České Budějovice patří mezi oblíbené penziony a levné ubytování ve městě České Budějovice. Penzion Minor České Budějovice v rámci Vašeho ubytování, s potěšením zajistí splnění všech Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti. Dle Vašeho přání Vás penzion Minor ubytování České Budějovice po předchozí dohodě dopraví z autobusového nebo vlakového nádraží v Českých Budějovicích do penzionu Minor ? zdarma.

Poloha a okolí:

Penzion Minor ubytování České Budějovice se nachází v severovýchodní tiché části města České Budějovice, ve Školní ulici za pivovarem Budvar. K penzionu Minor je výhodná dopravní dostupnost s možností parkování. Penzion Minor ubytování České Budějovice je vzdálen ( cca 50 m ) od zastávky autobusu MHD, který Vás dopraví do centra města Českých Budějovic. Pokud navštívíte Jižní Čechy - oblast Jihočeský kraj, zařízení penzion Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do města Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou. Loc: 49° 0' 2.742'' N, 14° 28' 31.682'' E

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Penzion Minor ubytování České Budějovice doporučuje hostům tyto relaxace a aktivity v blízkém okolí: České Budějovice Možnosti prohlídky historického centra města Českých Budějovic. Exkurze v pivovaru BUDVAR, spojená s ochutnávkou piva. Rezervace letenek na vyhlídkové lety po okolí. Vyhlídkové plavby po řece Vltavě. Zajištění rybolovu a lovu zvěře. Návštěva letní a zimní plovárny. Jízda na kolech do širokého okolí za pamětihodnostmi, po cyklistických stezkách. Hluboká nad Vltavou Město Hluboká nad Vltavou je vzdáleno od penzionu MINOR 6 km. Můžete absolvovat prohlídku jednoho z nejkrásnějších zámků v České Republice. Návštěva loveckého zámku "OHRADA" spojená s prohlídkou zoologické zahrady. K příjemnému osvěžení nabízíme využití bazénu, tobogánu a ostatních služeb koupaliště, nacházejícího se přímo v podzámčí. U penzionu MINOR je zastávka autobusu MHD jedoucího do Hluboké nad Vltavou a zpět. Holašovice Jihočeská vesnička vzdálená od penzionu MINOR 18 km. Obec je postavena ve stylu selského baroka. Tato kulturní památka je zapsána do Seznamu UNESCO v japonském Kjótu v roce 1998. Český Krumlov Město Český Krumlov je vzdáleno od penzionu MINOR 25 km. Doporučujeme návštěvu města a prohlídku zámku, památek zapsaných do Seznamu UNESCO.

V kraji a okolí Českých Budějovic se nachází celá řada dalších hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit.

Penzion Minor České Budějovice s potěšením zajistí splnění Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti a tím přispěje k Vašemu pohodlnému ubytování v Českých Budějovicích a příjemnému prožití Vašeho volného času.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Penzion Minor České Budějovice Vám k ubytování nabídne jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a jedno apartmá pro 1 ? 4 osoby. Penzion Minor České Budějovice Vám poskytne ubytování v kuřáckých i nekuřáckých pokojích, které jsou komfortně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitním přijímačem, televizí, přenosným ventilátorem a minibarem. Připojení k internetu systémem wi-fi je zdarma. Pension Minor České Budějovice Vám zpříjemní ubytování ve dvou pokojích kuchyňkou s mikrovlnnou troubou.

Stravování:

Penzion Minor ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat k příjemnému posezení do restaurace v penzionu na speciality naší kuchyně a výborné budějovické pivo. Snídaně jsou podávány od 7.00 do 10.00 hodin. Večeře podáváme od 17.00 do 20.00 hodin. V restauraci je možné připojení k internetu bezdrátovým systémem wi-fi nebo prostřednictvím pevných internetových zásuvek. Budeme velice potěšeni Vaší návštěvou při posezení u kávy či při sklence dobrého vína. Restaurace je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část.

Příjezd a doprava k areálu:

K penzionu Minor ubytování České Budějovice je výhodná dopravní dostupnost s možností volného i uzavřeného parkování. Po předchozí dohodě Vás dopravíme z vlakového nebo autobusového nádraží v Českých Budějovicích do penzionu Minor zdarma.

Ceny a slevy:

Penzion Minor ubytování České Budějovice - cena za osobu: Čtyřlůžkový pokoj od 350 Kč Třílůžkový pokoj od 430 Kč Dvoulůžkový pokoj od 495 Kč Jednolůžkový pokoj od 690 Kč Penzion Minor České Budějovice - ubytování - cena za pokoj: Pokoj - Bez snídaně - Se snídaní Jednolůžkový 690,- Kč 760,- Kč Dvoulůžkový 990,- Kč 1130,- Kč Třílůžkový 1290,- Kč 1500,- Kč Čtyřlůžkový 1400,- Kč 1680,- Kč Apartmá pro jednu osobu 990,-Kč Apartmá pro dvě osoby 1600,-Kč Apartmá pro tři osoby 1800,-Kč Apartmá pro čtyři osoby 1990,-Kč Ceny za ubytování - pokoje - jsou uvedeny bez snídaně a se snídaní. Hostům ubytovaným za uvedenou cenu v APARTMÁ poskytujeme jako bonus SNÍDANI ZDARMA. Cena snídaně 70 Kč. Děti do 4 let mají UBYTOVÁNÍ ZDARMA. Poplatek za psa 100 Kč. Uzavřené parkoviště za poplatek. Uvedené ceny jsou včetně DPH a poplatků magistrátu

Další informace a upozornění:

Pokud navštívíte Jižní Čechy, ubytování ve městě České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do města Český Krumlov nebo Hluboká nad Vltavou. Město Hluboká nad Vltavou je vzdáleno od penzionu Minor 6 km. Můžete absolvovat prohlídku jednoho z nejkrásnějších zámků v České Republice. Penzion Minor ubytování České Budějovice je vzdálen 50 metrů od zastávky autobusu MHD jedoucího do centra města České Budějovice a v opačném směru do města Hluboká nad Vltavou a zpět.

Město Český Krumlov je vzdáleno od penzionu MINOR 25 km.

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Penzion Minor ubytování České Budějovice
Školní 8
370 10 České Budějovice
Tel: 387 319 304
Email: info@penzionminor.cz
Web: www.penzionminor.cz
GPS: 4902.581 142831.782

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

21-08-2012 17:12
Skutečně pěkný a velice příjemný rodinný penzion v Českých Budějovicích. Byli jsme zde ubytováni již několikrát a budeme se vždy rádi vracet. Manželé Forejtovi Ostrava.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):