Nejpřehlednější databáze ubytování
Hlavní stránka Registrace Reklama Kontakt Zaujalo mne | Editace podniku

Najdi ubytování:

Kraj:

Hlavní město PrahaJihočeskýJihomoravskýKarlovarskýKrálovéhradeckýLibereckýMoravskoslezskýOlomouckýPardubickýPlzeňskýStředočeskýÚsteckýVysočinaZlínský

Hory:

Beskydy Bílé Karpaty Broumovsko České středohoří České Švýcarsko Českomoravská vrchovina Český les Český ráj Hostýnské vrchy Chřiby Jeseníky Jizerské hory Kokořínsko Krkonoše Krušné hory Lipno Lužické hory Moravský kras Orlické hory Pálava Podyjí Rychlebské hory a Kralický Sněžník Slavkovský les Šumava Třeboňsko Žďárské vrchy Železné hory


Vlož do "Zaujalo mne"

Penzion Beskydy

Poloha a okolí:

Penzion Beskydy se nachází v malebné přírodě Moravskoslezských Beskyd, na rozlehlé horské louce při úpatí Lysé hory, v nadmořské výšce 750 metrů. Z nedaleké křižovatky vedou turistické stezky k oblíbeným cílům návštěvníků Beskyd: na Bílý Kříž, vzdálený cca 3 km, Gruň (5 km), Travný (7 km), Lysou horu (8 km).

Sportovní vyžití, možnosti výletu, společenské a kulturní akce:

Penzion se nachází v oblasti zaslíbené pro cyklisty, běžce, nordic-walkery i procházkáře a hotový ráj pro bikery, turisty a běžce na lyžích. K dispozici bazén, sauna. Možnost, povalování se na loukách a absolutního relaxu v náruči přírody.

Ubytování, pokoje a kapacita:

Penzion Beskydy nabízí komfortní ubytování ve 22 pohodlně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 65 osob. Nabízíme tyto pokoje : 1 jednolůžkový pokoj 1 dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou 2 malé dvoulůžkové pokoje 2 střední dvoulůžkové pokoje ( s možností přistýlky) 3 střední dvoulůžkové podkrovní pokoje (s možností přistýlky) 2 velké dvoulůžkové pokoje ( s možností 2 přistýlek) 9 velkých dvoulůžkových pokojů s balkonem ( v pokoji je třetí lůžko + přistýlka ) 1 nadstandardní dvoulůžkový pokoj ( s možností přistýlky ) 1 dvoulůžkový pokoj Lux ( v pokoji je třetí lůžko )

Stravování:

Stravání je možné v jídelně pro ubytované hosty ve formě plné penze, polopenze, snídaně formou švédských stolů.

Příjezd a doprava k areálu:

Ceny a slevy:

Další informace a upozornění:

Nabídka práce a spolupráce:

Kontakty:

Penzion Beskydy
Krásná e.č. 182
739 04 Pražmo
Tel: 775 699 225
Email: info@pensionbeskydy.cz
Web: www.pensionbeskydy.cz
GPS: 49°31'14.449"N, 18°31'45.949"E

Fotogalerie:


Názory a postřehy zákazníků:

Dosud nikdo nenapsal svůj názor, buďte první kdo tak učiní.

Přidejte vlastní názor na tento podnik (max. 2000 znaků):